Доторкнутися до прекрасного у квітні ФОТО

Категорія: Регіональні новини
Опубліковано: П'ятниця, 13 квітня 2018, 07:05
Автор: Каріна Цимбалюк
Перегляди: 1366

Студенти бердичівляни відвідали оновлену виставку картин молодих художників «Весняний мікс» у житомирському «Гнатюк Арт Центр».

Засновник Арт Ценру - Гнатюк Олег Дмитрович, вже понад 20 років займається автомобільним бізнесом. За професією лікар, але обрав собі за хобі збирання робіт талановитих художників та майстрів. Цього разу Олег Дмитрович зібрав роботи молодих і перспективних художників з усієї України, які представлені до продажу.

 

Основною тематикою виставки постали моделі різних порід дерев у футуристичному стилі, поп-арту в стилі псевдовітраж та українські тематичні роботи виконані за допомогою круп.

На виставці представлений широкий вибір прикрас з магазину «Монпасьє», які виконані технікою макраме і на 90% вироблені з натуральних елементів, від житомирської майстрині Наталі Антонець. Також можна побачити не менш вражаючий фотопроект Леоніда Шевчука, створений у жіночому монастирі в селищі Кип’яче та графічні роботи житомирської художниці Майї Левчук із серії «Старий Житомир» виконаний на папері за допомогою туші та пера.

Свої напрацювання представила і бердичівлянка Валентина Коломієць. Оригінальні авторські роботи виконанні аквареллю на папері під назвою «Взаємодія людини з природою» не залишать байдужим навіть завзятого критика. Вражають людське око і футуристичні моделі Юрія Барановського з тематикою «Зоряні війни», пейзажі олійними фарбами на полотні Євгена Карловича та сюрреалістичні роботи Дмитра Петруханова .

Побачити на власні очі всю цю красу можна впродовж квітня безкоштовно у «Гнатюк Арт Центр» за адресою: м.Житомир, вулиця Велика Бердичівська, 20

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.