Уряд даватиме новонародженим бебі-бокс, Україну може очікувати новий бебі-бум

Категорія: Новини України
Опубліковано: П'ятниця, 13 липня 2018, 03:01
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1551

З 1 вересня вже цього року сім'ї отримуватимуть від держави бебі-бокс — коробку з необхідними речами для перших тижнів життя малюка. Про це йдеться у новій постанові Кабінету Міністрів.

У бебі-боксі будуть підгузки, дитячі серветки, гігієнічні пелюшки, присипка, олія, дитячий крем, силіконова соска, пустушка, дитяча пляшечка, фітозбори для ванночок, ковдра, навчальні матеріали для батьків, одяг і термометр. Загалом, приблизно, на 5 тисяч гривень.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про ініціативу "Муніципальна няня", яка була затверджена урядом у рамках державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини".

Тепер батьки самостійно будуть знаходити няню, офіційно наймати її, а держава зі свого боку буде компенсувати родині частину її заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Механізм простий: батьки самі знаходять няню, офіційно наймають її, а їм виплачують гроші у розмірі прожиткового мінімуму. Зараз така виплата становила б 1492 грн на місяць, з часом ця сума буде збільшуватись. На компенсацію можуть розраховувати родини з дітьми до 3-ох років. Програма розпочинається з 1 січня 2019 року”, - пояснив Гройсман.

Він зазначив, що часто після народження немовляти мама не може надовго піти у декретну відпустку, адже їй необхідно повертатися на роботу. Щоб допомогти такій мамі, держава компенсуватиме частину зарплати няні.

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.