Одного голосу не вистачило на сесії, щоб скасувати підвищення тарифу для бердичівлян ДОКУМЕНТ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 01 травня 2018, 09:31
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 5368

На черговій сесії Бердичівської міської ради 27 квітня депутати з міжфракційної групи «Чисте місто» ініціювали скасування рішення виконкому Василя Мазура про підвищення тарифів на послуги з очистки стічних вод для населення.

 

Голова «Чистого міста» Володимир Сенча запропонував включити данне питання до порядку денного сесії. Проте, для того, щоб розглянути проект рішення по суті не вистачило всього лише одного голосу. Член міжфракційної групи Валерій Шелепа запропонував ще раз повернутися до голосування, але результат був той же. Для ухвалення рішення необхідно 19 голосів.

Варто зауважити, якщо промерські фракції БПП, Самопоміч та УКРОП просто не голосували, то сам Василь Мазур волевиявився проти.

У підсумку, готові скасувати підвищення цього тарифу фракції ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», Радикальна партія, Патріотична партія та Опоблок.

Фактично ці гроші йдуть для приватної структури ТОВ «КЕС», яка за рахунок бердичівлян планує реалізувати інвестиційну програму, щоб покращити якість своєї роботи. Дана фірма вже більше десяти років отримує багатомільйонні прибутки з кишень мешканців міста.

Як повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ за результатами аналізів екологічне забруднення водойми у Бердичеві в сотні разів перевищує норму ІНФОГРАФІКА

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.