Хто обрав секретарем міської ради Юлію Лефтер? ФОТОФАКТ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 09 червня 2016, 20:07
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 3587

Обрання голови Бердичівської міської партійної організації «Свмопоміч» Юлію Лефтер секретарем Бердичівської міської ради викликали великий резонанс серед бердичівлян. Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ вирішив, використовуючи відкриті данні дослідити, хто ж персонально зробив цей вибір для всього міста.

Одразу варто відзначити, що це виявилося зробити дуже просто. Завдяки впровадженню персонального голосування та публікування їх результатів на офіційному сайті міста Бердичева, кожен містянин має змогу зробити це просто в кілька кліків.

 

Отож, зважаючи на те, що депутати від ВО «Батькіщина», ВО «Свобода», Радикальної партії та Патріотичної партії участі у цьому фарсі не брали, коло «підозрюваних» звужується рівно наполовину.

Ми знайшли результати злагодженого голосування фактично нової мазурівської коаліції в міській раді у складі Блоку Порошенка, Самопомочі, Опоблоку та УКРОПу. Варто відзначити, що в цьому бердичівському святі демократії персонально відмовились приймати участь Володимир Сенча (Самопоміч) та Ніна Альвас (УКРОП). Тому сумарна кількість більшості 9 червня разом з міським головою склала 20 багнетів.

Пропонуємо вашій увазі перелік тих, хто голосував за порядок денний. Вони ж брали участь і в голосуванні по секретарю.

(клікабельно)

Мінімальнонеобхідно для прийняття рішення треба 19. За результатами підрахунку голосів, під час таємного голосування цю кількість з горем пополам таки нашкребли. Хоча й тут не обійшлося без зрадника. Один з них таки проголосував «проти» пропозиції Василя Мазура обрати секретарем Юлію Лефтер.

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.