АНОНС Кінопоказ у Бердичеві: «Українська революція за спогадами Всеволода Петріва»

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 12 травня 2016, 09:28
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 2267

16 травня у понеділок о 18:00 відбудеться важлива культурна подія міста - показ історичного документального фільму «Українська революція за спогадами Всеволода Петріва» та творча зустріч особисто з режисером фільму - Іваном Канівецем.

Також на заході у  Бердичівському міському палацу культури ім.О.Шабельника пройде цікава виставка 12 плакатів серії «Військові підрозділи доби Перших визвольних змагань».

 

Закадровий текст фільму читатиме народний артист України - Богдан Бенюк. Роль Симона Петлюри зіграв - український політик, громадський і культурний діяч Олесь Доній. 
Фільм, присвячений подіям Української революції 1917—1918 років.

В основі фільму — історія полку імені Костя Гордієнка, яка базується на спогадах генерала, а в 1919 році військового міністра УНР Всеволода Петріва. 

Його спогади цінні насамперед тим, що написані живою мовою — Всеволод Петрів передає події такими, якими він їх побачив, без прикрас. 

Генерал зустрічався з багатьма лідерами Української революції, й спогади містять цікаві описи цих зустрічей та їхніх учасників (наприклад, є цікавий спогад про те, як Симон Петлюра заступився за взятих у полон більшовиків).

 

Вхід вільний!

 

Долучитися до події в соціальній мережі Faceboоk можна за посиланням https://www.facebook.com/events/1121945627869719/

 

Організатор заходу - ГО "ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО"

 

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.