Духовність, волонтерство та традиції бердичівської молоді піднімуть дух вояків на східному фронті ФОТО ВІДЕО

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 03 травня 2016, 09:32
Автор: Наталка Зоз та Олексій Побережний
Перегляди: 1530

27 квітня відбулася благодійна акція «Великодній подарунок захиснику України».  Вже вдруге в нашому місті проходять майстер класи зі створення святкових вітань українським воякам. Діти з усіх шкільних та дошкільних закладів також взяли участь в акції. Маленькі бердичівляни на майстер-класі вкладали всю душу у свої вироби. Солодощі, крашанки та великодні пасочки - усе це доставлять волонтери захисникам України на східному фронті.

 

Організатори відзначили, що діти з дуже великим задоволенням реагують на заклик долучитися до майстер-класів з розписів та виготовлення оберегів для бійців. Важливо, що молоде покоління українців має можливість ознайомитися з давнім народним ремеслом розпису крашанок.

Керівник гуртка Олена Сальнікова акцентувала увагу на духовній складовій даного заходу: «…. Ця акція важлива адже ми виховуємо в дітях цінності, щоб вони творили добро. Писанка - це наше життя, кожна дитинка вкладає в писанку часточку своєї душі. Ці сакральні символи, що вони наносять дійсно приносять добро. Я намагаюся крім того, що навчити майстерності, показати наші українські звичаї та традиції»

В ході заходу, було нагороджено майстринь за найкраще писанкарство.

Волонтер Олександр Осадчий подякував усім за активну участь у акції.

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.