Мер Бердичева хворіє і виконавча служба не може вручити протокол про адмінпорушення

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 11 квітня 2016, 20:31
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2782

Секретаріада в Бердичеві безповоротно затягується. Тепер вже голова фракції БПП в Бердичівській міській раді Віталій Березовенко подає до суду. Хоча ще нещодавно разом з юристами виконкому він сидів на одній лаві феміди «захищаючи інтереси» міського голови Василя Мазура.

 

А в цей час, як повідомляє видання Діловий Бердичів «мер Бердичева успішно хворіє, і виконавча служба не може вручити йому протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з невиконанням рішення суду про підписання рішення про призначення Пономарчука секретарем міської ради Бердичева.

Про це йдеться в матеріалі «Скоро суддя Потапова зможе проводити сесії депутатів міської ради Бердичева?» 

Нагадаємо, відсутність секретаря міської ради негативно впливає на роботу представницького органу міста. Депутати досі не можуть сформувати пул помічників, хоча це скликання найактивніше за каденції останнього десятиліття. Робота секретаріату перебуває на грані фолу, її працівники просто на межі фізичних можливостей. Та й сам факт відсутності секретаря Бердичівської міської ради протягом майже пів року кидає тінь на авторитет нашого славного міста в масштабах всієї країни.

Варто відзначити, таких випадків в Україні після місцевих виборів наприкінці 2015 року більш немає ніде. Головна інтрига зберігається – коли ж відбудеться зустріч виконавця судового рішення і правопорушника, який обіймає посаду міського голови.

Фото glavnoe.ua

   
   
   


Ваш IP:18.206.92.240
   
@Mail.ru.