Бердичівськими мерськими мансами цікавляться вже всеукраїнські ЗМІ

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Субота, 05 березня 2016, 22:51
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2027

Тривале перебування на посаді мера призводить до непрогнозованих та дивних вчинків. Секретаріадою в нашому місті вже зацікавилась інформаційна агенція Українські національні новини. Днями було опубліковано матеріал з промовистою назвою «Мер Бердичева три місяці відмовляється затвердити секретаря міськради». Голку в мішку не заховаєш, інформація про те, що насправді коїться в місті починає зацікавлювати вже й всеукраїнські ЗМІ. Пропонуємо вашій увазі публікацію на УНН.

 

Бердичівська міська рада вже більше трьох місяців працює без секретаря, рішення про призначення якого відмовляється підписати міський голова Василь Мазур. Про це кореспонденту УНН повідомили місцеві громадські активісти.

Вони зазначили, що сесія Бердичівської міської ради обрала секретарем Володимира Пономарчука ще 16 листопада, проте з цього часу міський голова рішення про його призначення ще не підписав.

15 грудня Бердичівський суд, а потім і апеляційний прийняли рішення про те, щоб міський голова підписав рішення сесії міської ради про призначення секретаря, але робити це очільник міста не квапиться. І активісти, і місцеві депутати покладають надії на державну виконавчу службу, яка виконає рішення суду.

Зараз міського голови немає у місті, він у відрядженні, у Венгрії. 10-ого числа у нас сесія міськради, отож він має приїхати. Можливо, тоді і вирішиться доля цієї справи. Без секретаря міської ради гальмується вирішення нагальних соціальних проблем міста, а також значно затрудняється робота міської ради. По суті, через амбіції однієї людини гальмується розвиток всього міста. Мазур усіма правдами і неправдами намагається затягнути підписання рішення міської ради, — говорить місцевий громадський активіст Володимир Осіпов.

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.