Тепер в Бердичеві ПТУ найближчим часом не закриватимуть

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 04 лютого 2016, 23:27
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1697

Прийняття державного бюджету у Верховній Раді «під ялиночку», не дозволило проаналізувати все як годиться. Тільки коли завершились свята, країна в шоці зрозуміла, що під розповіді про децентралізацію, ПТУ «повісили» на фінансове забезпечення місцевих бюджетів. Розрахунки, щодо потреби на утримання професійно-технічної освіти в Бердичеві сягали приблизно 20 000 000 гривень на рік. А згідно з даними Міносвіти, за рахунок місцевих бюджетів мало здійснюватись фінансування 78 закладів профтехосвіти у 33 містах 14 областей. На додачу не існувало й процедури, яким чином ці кошти можна було б перерахувати, адже досі вони надходили з держбюджету.

 

І лише в перші дні лютого у головному законодавчому органі країни вдалося виправити помилку уряду. Верховна Рада внесла зміни до фінансування професійно-технічної освіти.
За Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти" проголосували 305 народних депутатів. Ним визначається, що видатки на професійно-технічну освіту здійснюються з бюджетів міст обласного значення – обласних центрів, а оплата поточних видатків на здобуття повної загальної середньої освіти для професійно-технічних навчальних закладів здійснюється за рахунок освітньої субвенції.
Під час обговорення вирішення проблеми фінансування ПТУ пропозиції ВО «Свобода» висловив Михайло Головко

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.