Жорстокий розстріл безпритульних собак вчинив бердичівлянин на Червоній горі

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Середа, 05 серпня 2015, 22:26
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1757

Бродячі собаки в Бердичеві - одна з пріоритетних проблем міста. Ставлення жителів до вуличних собак розділилося: одні відноситься до бездомних тварин поблажливо, намагаючись підгодовувати їх, що, в принципі, правильно - ситий пес менш агресивний, адже собака не народжується агресивною, і стає такою явно не від хорошого життя. Другі - ненавидять тварин, закликають до радикальних методів боротьби з ними, а заодно і з тими, хто їх підгодовує, і треті - ті, кому просто все одно, їхня хата скраю. До недавнього часу, до третіх можна було віднести місцеву владу, але в міськвиконкомі пообіцяли зробити притулок для тварин. Коли він буде побудований та зможе прийняти перших вусатих мешканців вулиці - невідомо, але людям не звикати чекати і сподіватися.

Та деякі жителі Червоної гори вирішили не чекати будівництва притулку, і перейшли до радикальних методів боротьби з собаками - відстрілу прямо у дворах. Почали з беззахисних цуценят, про що інтернет ресурсу Бердичів СІТІ написала місцева мешканка:

Вчера, около половины 12 ночи, я курила на своем крыльце, около подъезда. Вдруг услышала звук, очень похож на звук пневматического пистолета. Взревела сначала большая собака, следом за ней - маленький щёнок. Я вышла во двор и увидела, как заметался маленький, взвывший щеночек, услышала из кустов ещё несколько щелчков пневмата и увидела уходящего в свой подъезд соседа, которого  сразу узнала. Он достреливал маленькую собачёнку в упор. Он славился своей ненавистью к собакам, которая не имела почвы, так как за всё время не было ни одного инцидента с участием собак, на людей они не нападают, никого не кусают. Я сразу нашла щёнка неподалёку - он страшно дергал лапами, пищал - такое не передать словами. До сих пор перед глазами стоит эта ужасная картина. Он полчаса умирал на моих глазах. Я села на лавочку, вышла моя мама и этот сосед опять вышел из своего подъезда - хотел добить собаку. Я вызвала милицию. Они приехали около 15 минут первого, я всё им рассказала, они увидели уже умершого щенка и пошли к соседу. Двери им никто не открывал, потом из окна (у них первый этаж ) - высунулась его жена и сказала, что они спят. Милицию всё же в дом пустили, но долго доказывали, что его там не было. Я ушла писать протокол, открыла на него уголовного дело по факту  «жорстокого поводження з тваринами, що призвело до смерті»  - за это дают срок. Вышел милиционер, который остался его допрашивать и сказал, что он сознался, но вины никакой не чувствует. На этом и разошлись. Заявление они никуда не денут и завтра я пойду добиваться реального продолжения дела, так как очень хочу его посадить. Такие не должны жить в социуме, таких в Европу не возьмут. Он и вся его семейка маниакально озабочены собаками - кидают в них, мирно лежащих камни, вот теперь стреляют. Помоги донести это до всех и каждого. Ненависти у меня - через край

Сьогодні вони розстрілюють цуценят, бо вони їм не подобаються, завтра їм може не сподобатися сусід, післязавтра - кожен зустрічний. На цей жорстокий випадок відреагувала міліція, і зазначила, що за фактом подій, які розгорнулись по вулиці Котовського, на Червоній Горі, нині проводиться перевірка дільничним інспектором. В разі якщо провина чоловіка буде доведена, йому загрожує покарання відповідно ст.. 299 Кримінального Кодексу України у вигляді штрафу у розмірі 50-ти неоподаткованих мінімумів, або ув’язнення терміном до півроку.


   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.