Питання від бердичівлян: чому не прибирають сміття біля контейнерів і хто за це відповідає?

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 18 червня 2015, 06:51
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1436

До редакції звернулась мешканка Бердичева, в якої виникло питання, хто повинен прибирати сміття, яке залишається біля сміттєвих контейнерів? Контейнери очищають, але сміття, яке вивалилось або не помістилось в контейнери, тижнями лежить, і нікому до нього немає діла. Так чиє ж воно, нічийне сміття?

 

 

 

"Добрий день! Може, ви зможете відповісти на питання, хто повинен прибирати сміття, яке лежить біля контейнерів? Щоранку бігаю на стадіоні по вулиці Провулок Урожайний і натикаюся на сміттєві баки, які ще не замінили на нові. В принципі баки стоять прибрані вранці, але біля них лежать купи сміття. День у день я натикаюся на ті ж купи сміття. День у день їх ніхто не прибирає! Негарно і неприємно. Якщо роблять - треба робити до кінця, а не на половину. Якщо ви зможете відповісти, напишіть, чиї ці гори сміття, які збираються біля контейнерів і чому їх ніхто не прибирає? Це повинна робити «Екосфера»? Так чому не робить? Або воно нічийне і буде лежати, поки не перегниє? Спасибі!"

Проблема з лежачим «нічийним» сміттям біля баків підіймалась багато разів. Десь його прибирають, десь воно лежить тижнями. Його повинні прибирати так само, як і очищати сміттєві баки. Хто за нього повинен відповідати і чому його не прибирають? Думаю, на це нам дадуть відповідь у міськвиконкомі і проконтролюють, щоб сміття прибиралось як зі сміттєвих баків, так і навколо них.


   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.