Як боротись з водіями, які паркуються на тротуарі в Бердичеві? Рішення є!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Вівторок, 16 червня 2015, 21:41
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1754

В матеріалі Паркування на тротуарах Бердичева: як боротись з хамством водіїв? ми писали про водія, який цинічно припаркував свій автомобіль Nissan просто поперек тротуару по вулиці Чорновола. Людям практично не було де пройти, не кажучи вже про тих, хто йде з дитячими візочками - їм треба було частково виїжджати на проїжджу частину, так як для пересування пішоходів не було надано 2 метрів, прописаних в правилах. Але ми знайшли спосіб, як законним шляхом вплинути на порушників, які паркують автомобілі на тротуарах!

 

Я апріорі не люблю порушників, а ниття в Інтернеті позитивного результату не дасть, тому вирішив розібратися, які є шляхи притягнення до відповідальності водіїв, які порушили правила паркування.

Як сказав мені співробітник ДАІ, можна без проблем дзвонити в службу та викликати співробітників на місце порушення. Співробітники ДАІ приїдуть, якщо буде вільна машина, і складуть протокол на порушника. Правда, Вам треба буде їх дочекатися, витрачати на це свій час, та й дивитися, щоб порушник не поїхав до приїзду правоохоронців.

Але є інший спосіб, яким я і скористався. Я сфотографував машину Nissan з двох сторін, де видно порушення - парковка на тротуарі, яка заважає пересуванню пішоходів. Після цього фото роздрукував і склав лист-повідомлення про порушення, яке конвертом, разом з прикріпленими фотографіями, відправив у Бердичівське відділення міліції за адресою вул. Героїв України, б. 67. Лист відправляв замовлене, але можна і звичайне. Залишалося тільки чекати результату.

Пізніше мені подзвонив інспектор і попросив з'явитися у відділення ДАІ, щоб дати свідчення з приводу заяви. У мене це зайняло рівно 10 хвилин. Співробітник ДАІ, до речі, дуже ввічливо спілкувався і пояснив все, що мене цікавило, за що йому +1 до карми. За підсумками бесіди з'ясувалося, що за кермом автомобіля Nissan була жінка, особу якої вже встановили і ...її притягнуть до відповідальності! Ось так, все легко і просто. Пізніше я отримав листа з міліції, в якому це підтвердили.

Виходить, можна не нити при вигляді порушника, який пересувається, паркується на тротуарі, заважаючи пересуванню пішоходам, а можна вплинути на водія не робити цього надалі, притягнувши його до відповідальності.

Все, що я хочу - це навчити людей вміти користуватися своїми правами і відстоювати їх.

Не обов'язково клеїти наклейки, дряпати машини і проколювати колеса, можна законним шляхом покарати порушника: бачите порушення - фотографуйте, надсилайте листа з фотографіями в міліцію і «нагорода» знайде свого «героя». Ще й бюджет поповнимо таким шляхом, до речі.


   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.