В Бердичеві крадуть гроші навіть з банківських карток

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 15 січня 2015, 22:13
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1670

"Тримайте гроші в банках!", - казали нам колись з екранів телевізорів, маючи на увазі установу, а не засіб для консервації. Але не завжди зберігання грошей в банку гарантує їх безпеку від крадіжки, тим паче, якщо ти необачний.

Так і сталось з місцевим жителем Бердичева, який виявив крадіжку 6000 грн. зі своєї банківської карти та звернувся до правоохоронців із заявою. В ході слідства виявилось, що під час стаціонарного лікування в одному з медичних закладів райцентру він виявив відсутність банківської картки. За словами заявника, напередодні він ще користувався електронним засобом, а цього дня виявив відсутність картки, а згодом  отримав повідомлення і про зняття коштів з рахунку, - повідомляє Бердичівський МВ УМВС.

 

Для детального з’ясування всіх обставин до медичного закладу, де чоловік перебував на лікуванні, прибули працівники слідчо-оперативної групи міськвідділу. Під час опитування можливих очевидців події оперативники встановили, що про наявність значних коштів на банківській картці потерпілого випадково дізнався ще один житель райцентру, який у цей же період був госпіталізований до установи.

Фактично, напередодні він закінчив курс стаціонарного лікування і відбув за місцем проживання. Аби перевірити зібрану інформацію, розшуківці поспілкувалися з чоловіком.

Як з’ясувалось їх підозри мали обгрунтовані підстави. 43-річний житель райцентру дійсно спокусився на банківську картку сусіда по палаті.

Згодом чоловік пояснив, що разом із заявником неодноразово ходили до банкоматаде знімали гроші, і тому пін-код картки він добре знав. В один з моментів, коли чоловік залишився в палаті один, не стримавшись, він забрав картку сусіда. Після завершення стаціонарного лікування, він зняв чужі кошти та витратив на власні потреби.

- Наразі чоловікові оголошено про підозру у вчиненні крадіжки (ч. 1 ст. 185 ККУ), – прокоментував т.в.о.начальника Бердичівського МВ УМВС Олег Войтюк. – Чоловікові може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі на термін до 3 років.

   
   
   


Ваш IP:3.236.207.90
   
@Mail.ru.