Гниль, сміття та сморід: "струмок смерті" в районі Корніловка

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Четвер, 14 травня 2015, 05:00
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1827

Проблема забруднення міста піднімалась на Бердичів СІТІ неодноразово. На один з таких матеріалів відреагувала місцева влада, і в рамках двомісячника з благоустрою та санітарії міста прибрала проблемну територію: Міська влада відреагувала на публікацію "Бердичів СІТІ" - стихійний смітник прибрано!

Черговий лист «щастя» я отримав від жительки вистражданого району Корніловка, в якому мало того, що дороги в жалюгідному стані (стаття Тут не ступала нога чиновника: жахливий стан доріг Бердичева), так ще й гниюче сміття в струмку лежить роками.

Зі слів бердичівлянки, фото зроблені на вулиці Індустріалізації. Те, що видно на фото, можна назвати не інакше, як "струмок смерті": під мостом пробігає невеличкий струмок, який має вигляд зеленої, тягучою суміші змішаної з гниллю. Видовище огидне. Як повідомила місцева мешканка, там стоїть сморід, як від каналізації. Все це "прикрашене" горою сміття, яке прямо звалене в цей струмок, гниє та розкладається. Гниль підхоплюється водою і несе її далі по течії. Куди? Не знаю. Сподіваюсь, кінцевого споживача вода з цього джерела на має.

Сміття дуже багато і в струмку, і на березі. Чомусь ця територія не потрапила під двомісячник з благоустрою та санітарії міста, тому гниль упереміш зі сміттям замість води і далі будуть розноситися по «струмку смерті», а літнє сонечко виступить каталізатором в процесах розкладання.

Крім того, хочеться звернутись до людей, які утворюють такі стихійні смітники: краще не смітити, чим чекати, коли хтось поприбирає. Чи подобається жити в свинюшнику? 


 

 

 

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.