Драматична розв'язка на шоу "Голос країни": бердичівлянка Олена Шинкар залишається в шоу, але з іншим наставником!

Категорія: Новини Бердичева
Опубліковано: Понеділок, 27 квітня 2015, 09:03
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 2156

Бердичів, Олена Шинкар, Голос країни, Давид КадимянНеділя виявилася драматичною для бердичівлян, які дивляться шоу «Голос країни», на якому знову виступила бердічевлянка Олена Шинкар. Нагадаємо, що в першому етапі «сліпого відбору» Олену вибрав в свою команду продюсер Потап. 

У другому етапі шоу учасники кожної команди діляться на пари для спільного виконання пісні. За підсумками співочого батла наставник вибирає того, хто на його думку заспівав краще і залишиться в команді надалі. Нашій землячці у виконанні пісні "The Prayer" протистояв учасник Давид Кадимян. 

Після гарного виступу учасників прийшов час вирішувати наставнику Потапу їх долю: хто ж залишиться в шоу надалі, а хто залишить його команду. 

«Я знаю, що ти тут для того, щоб твоя мама тобою пишалась і я кажу всім – я тобою пишаюсь. Я пам’ятаю, як ти співала на репетиції, і як ти співала сьогодні – це неймовірний крок, стрибок уперед. Я хочу, щоб ти і надалі продовжувала йти вперед, навіть не дивлячись на те, що далі зі мною залишиться Давид», - прокоментував свій вибір продюсер Потап. 

Таким чином, бердічевлянка Олена Шинкар покинула команду Потапа, поступившись вірменинові з Харкова Давиду Кадімяну. 

Але вона не покинула шоу! За правилами, учасника, котрого не вибрав його наставник, мають право забрати собі інші тренера. За 10 відведених на рішення секунд Тіна Кароль, Олександр Пономарьов або Святослав Вакарчук повинні були вирішити долю Олени Шинкар. 

На 5 секунді Олександр Пономарьов таки натиснув червону кнопку, тим самим забравши співачку до себе в команду. 

«Я побачив, що вона вродлива дівчина, достатньо багатогранна, тобто вона може співати академічною манерою, що мені цікаво», - зазначив новий наставник Олени. 

Вітаємо Олену Шинкар та бажаємо успіху в новій команді Олександра Пономарьова!


Давид Кадимян VS Олена Шинкар "The Prayer" - Голос Країни - Битва

 

   
   
   


Ваш IP:18.207.240.77
   
@Mail.ru.