Олексій Побережний надіслав Вселенському Патріарху Варфоломію підписи депутатів Бердичівської міської ради

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Вівторок, 19 червня 2018, 14:08
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 3798

Процес створення помісної православної церкви та надання їй автокефалії Вселенським патріархом Варфоломієм триває. Свободівець Олексій Побережний ініціював збір підписів на підтримку Томосу серед депутатів Бердичівської міської ради.

 

«Сьогодні ми всі маємо історичний шанс. Віряни, ветерани АТО та громадські діячі по Україні пишуть Вселенському Патріарху. Вважаю, що бердичівські депутати теж не повинні бути осторонь цього процесу. Створення єдиної Української помісної церкви з центром у Києві є віковічним прагненням нації», - наголосив Олексій Побережний.

Звернення на підтримку православних вірян підписали Олексій Побережний (ВО «Свобода»), Анатолій Кривушин (ВО «Свобода»), Володимир Пономарчук (ВО «Батьківщина»), Володимир Осипенко (ВО «Батьківщина»), Андрій Чепіль (Патріотична партія), Станіслав Лужанський (Патріотична партія), Ніна Альвас (УКРОП) та Юлія Лефтер («Самопоміч»).

Жоден представник в міськраді від Блоку Петра Порошенка та Опоблоку підпису під зверненням не поставили.

Раніше, депутати Верховної Ради проголосували за постанову щодо звернення Президента до вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні. Відповідне звернення уже підписали усі єпископи Української православної церкви Київського патріархату і Автокефальної церкви, а також окремі єпископи з Московського патріархату.

Нагадаємо, сприяти створенню єдиної Української помісної церкви з центром у Києві є положенням Програми захисту українців Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.