Депутати-свободівці у Бердичеві підтримали звернення до Генеральної прокуратури

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 29 липня 2016, 13:35
Автор: Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"
Перегляди: 1917

У Бердичеві після восьмигодинного проведення сесії міської ради депутати запропонували продовжити засідання наступного дня, у зв'язку з тим, що на той момент ще не було розглянуто навіть десятої частини питань порядку денного. Попри результативне голосування більшості за цю пропозицію, міський голова Бердичева Василь Мазур продовжив засідання.

Депутати чотирьох фракцій на знак протесту покинули сесійну залу.

 

"Яке ж було здивування, коли наступного дня виявилось, що частина протоколів з результатами персонального голосування депутатів в секретаріаті ради були відсутніми. Правоохоронні органи зафіксували факт зникнення документів та розпочали вивчення заяви обранців громади", - розповідає депутат міськради, свободівець Олексій Побережний.

Тому група депутатів Бердичівської міської ради звернулася в Генеральну прокуратуру України з заявою про вчинення злочину посадовими особами органу місцевого самоврядування.

Олексій Побережний зазначає, що це вже не перше порушення законодавства бердичівськими керманичами: "Ми маємо справу з чиновниками, які сидять у стінах виконкому десятками років. У минулій каденції подібні випадки їм могли зійти з рук, але сьогодні ніхто їм не дозволить чинити таке свавілля. Близько 70% складу ради люди, які вперше стали депутатами. Більшість з них готові працювати заради позитивних змін у житті бердичівлян, а тому такі совкові методи не пройдуть".

Зокрема, депутати просять Генеральну прокуратуру визнати винними та притягнути до юридичної відповідальності за порушення законів під час ведення сесії Бердичівської міської ради від 21.07.16 року головуючого - Бердичівського міського голову Василя Мазура та секретаря Бердичівської міської ради Юлію Лефтер за ознаками ст. 211, 356, 364 Кримінального Кодексу України.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.