Олексій Побережний назвав сумнівним призначення Жебрівського ВІДЕО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Субота, 13 червня 2015, 10:05
Автор: Олексій Тростянський
Перегляди: 1634

Павло Жебрівський матиме ще одну посаду, тепер від Президента України. Днями з’явилася інформація про призначення Петром Порошенком головою Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського. Звістка спричинила активне обговорення новини серед бердичівлян. Поцікавилися думкою місцевих і журналісти телеканалу ТВі.

 

Голова Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний назвав сумнівним це призначення: «За останнє десятиліття Павло Жебрівський був на багатьох значних посадах – це і посада голови Житомирської облдержадміністрації і Верховна Рада України в якості народного депутата. Тому з впевненістю його можна відносити до когорти досвідчених політиків. В той же час, перебуваючи на цих посадах він не здійснив значних кроків, які б призвели до якісних змін. Донецький регіон – це на сьогодні гаряча точка, а тому швидкість оперативність і якість дій чиновника такого рівня мають бути відповідними. Тому, на мою думку, це доволі сумнівне призначення».

Як повідомляв незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ у матеріалі Жебрівський розслідуватиме корупційні злочини чиновників, двічі народний депутат (V та VI скликання) та екс-голова Житомирської обласної адміністрації Павло Жебрівський на початку лютого став начальником новоствореного управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище. Структура була створена в Генеральній прокуратурі України. Це стало можливим після демобілізації з лав Збройних Сил України 14 січня цього року.

Нагадаємо, політик провів в зоні АТО близько пів року. За цей час він встиг спробувати свої сили на виборах до Верховної Ради України по Бердичівському окрузі. Як наслідок, здобув друге місце по округу (25 795 голосів), з них на дільницях в місті Бердичеві 4 288 (3-тє місце).


   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.