10 фактів про збройну агресію Росії проти України

Деталі

Пропонуємо Вашій увазі 10 фактів про збройну агресію Росії проти України розміщених на сайті Міністерства закордонних справ. Сьогодні це найбільш систематизований текст прямих доказів вини цієї північної держави. 

Читати далі: 10 фактів про збройну агресію Росії проти України

Агенство Moody's зафіксувало силову зміну режиму в Росії

Деталі

Рейтингове агентство Moody's Investors Service підготувало доповідь про російську економіку, в якій зафіксовано можливість силової зміни режиму.

Експерти агентства зазначають, що "домінування Путіна в російській політиці протягом понад двох десятиліть ускладнить перехід до нового політичного керівництва".

Росіяни не задоволені чинною політичною системою: на це вказують результати останніх регіональних виборів, де навіть ставленикам президента було важко мобілізувати електорат.

Читати далі: Агенство Moody's зафіксувало силову зміну режиму в Росії

Ілон Маск: Біографія Корольова займає основне місце в моїй роботі

Деталі

Вчора, 10 лютого Ілон Маск повідомив про перевершення рекорду російського двигуна для космічних кораблів. Американський двигун Raptor компанії SpaceX досягнув позначки потужності у 268.9 бар. Мільярдер поділився радісною звісткою на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter. В ході розмови з шанувальниками, він повідомив також, що біографія житомирянина Сергія Корольова стоїть у нього на самому видному місці в кабінеті.

Читати далі: Ілон Маск: Біографія Корольова займає основне місце в моїй роботі

У Європарламенті заговорили про введення безумовного доходу, бо людей змінюють на роботів

Деталі

У зв'язку з роботизацією виробництва може піднятися хвиля безробіття. Фінляндія стала першою країною Європи, яка вирішила виплачувати своїм безробітним громадянам €560 допомоги щомісячно в рамках пілотного проекту, спрямованого на скорочення масштабів бідності та безробіття, а також скорочення державних витрат і бюрократії. Проект розрахований на два роки.

Аналогічна схема буде відпрацьовуватися в цьому році в двох шотландських регіонах. А в грудні про введення базового безумовного доходу, що виплачується у партнерстві з національним урядом, проголосували в одній з канадських провінцій.

Читати далі: У Європарламенті заговорили про введення безумовного доходу, бо людей змінюють на роботів

Китайці планують створити новий Місяць для додаткового освітлення своїх міст

Деталі

Китайські вчені планують до 2020 року запустити штучний Місяць, щоб освітити одне з найбільших міст країни. Про це пише Lonely Planet.

Відповідно до проекту, штучний Місяць - це космічний супутник з відзеркалюючим покриттям. Інноваційна конструкція буде світитися вночі замість вуличних ліхтарів. Це дозволить знизити витрати на електроенергію.

Читати далі: Китайці планують створити новий Місяць для додаткового освітлення своїх міст

   
   
   


Ваш IP:3.236.27.143
   
@Mail.ru.