Сказ - 100% смертельне захворювання

Деталі

Це не хайп і не перебільшення, це реальний факт. Якщо вчасно не запобігти захворюванню, на людину чекає лише смерть. Смерть нестерпна і болюча.

Цікава цитата із сайту CDC (Центр з контролю та профілактики захворювань у США) https://bit.ly/3ONMooI :

Сказ - смертельне вірусне захворювання, якому можна запобігти. Люди і тварини можуть заразитися ним через укус або подряпину, нанесені скаженою твариною. У Сполучених Штатах сказ в основному передається від диких тварин, таких як кажани, єноти, скунси та лисиці. Однак у багатьох інших країнах сказ досі переносять собаки, а більшість смертей від сказу у світі спричинені укусами собак.

Читати далі: Сказ - 100% смертельне захворювання

Небезпечний борщівник: що робити?

Деталі

А поки у моєму рідному місті Бердичеві вздовж вулиці Житомирської і не тільки буйно квітне борщівник, я вам розкажу, чим він небезпечний, що з ним робити і як діяти, якщо довелося із ним тісно проконтактувати (офіційна інформація, актуальна як для тих, хто бореться з цією рослиною, так і для тих, хто потенційно може стати жертвою борщівника, з посиланнями на офіційні джерела).

Читати далі: Небезпечний борщівник: що робити?

Дієві поради щодо енергоефективності оселі

Деталі

Зростання тарифів на комунальні послуги актуалізувало вирішення проблеми енергоефективності при споживанні електроенергії. Пропонуємо Вашій увазі рекомендації рекомендації експертів.

Замінивши звичайні лампочки енергозберігаючими, можна в 4-5 разів заощадити споживання електроенергії;

Виходячи з дому надовго, вимикайте світло і електроприлади;

Телевізори в режимі очікування споживають близько 9 кВт/год на місяць, музичні центри – в середньому 8 кВт/год, а DVD-плеєри – близько 4 кВт/год. Якщо додати до цього списку мікрохвильову піч, кондиціонер, зарядний пристрій мобільного телефону, залишений ввімкненим в розетку та інші прилади, то сумарне енергоспоживання приладів в режимі очікування може досягати 350-400 кВт/год на рік;

Читати далі: Дієві поради щодо енергоефективності оселі

Книги, які варто прочитати громадянину України ПЕРЕЛІК

Деталі

Книга — це унікальне творіння людства. Навіть сьогодні, коли світ живе в час високих технологій, саме книга визначає ким буде людина. Той, хто не любить читати буде швидше за все лузером, хто не читає історичної літератури точно буде московським ватником. Наші предки не дарма говорили: «Хліб годує тіло, а книга — розум».

Отож, пропонуємо вашій увазі українські книжки, які варто прочитати громадянину України.

Читати далі: Книги, які варто прочитати громадянину України ПЕРЕЛІК

Як остаточно відштовхнути нав’язливі думки, які заважають Вам жити

Деталі

Негативні думки – це своєрідні перешкоди, якими ви самі заважаєте власному успішному життю в гармонії з собою. Цього робити точно не варто, адже кожен має лише одну спробу на цьому світі.

Спробуємо розглянути типові нав’язливі думки, які заважають Вам жити

Читати далі: Як остаточно відштовхнути нав’язливі думки, які заважають Вам жити

   
   
   


Ваш IP:3.236.27.143
   
@Mail.ru.