У Бердичеві попереджувальна націоналістична акція протесту: міський голова – у відрядженні, шини на ганку ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 22 серпня 2018, 11:16
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 2498

21 серпня 2018 на площі Центральній у Бердичеві пройшла попереджувальна акція протесту проти свавілля чиновників та ухваленні ними грабіжницьких та необґрунтованих комунальних тарифів для бердичівлян.

Ініціаторами заходу виступили націоналістичні організації міста: правозахисна громадська організація «Поліський Яструб», НВР «Правий сектор» та ВО «Свобода». Долучились депутати міської та обласної ради, представники Руху Нових Сил, Патріотичної партії, ВО «Батьківщина» та Радикальної партії.

 

Під стінами міської ради з’являються шини, як нагадування чиновникам про те, що все тимчасове під цим сонцем. Бердичівляни за менш ніж пів години зібрали близько двох сотень підписів за скасування необґрунтованих тарифів. На сьогодні тариф на воду в Бердичеві вдвічі вищий, ніж у сусідній Вінниці та Козятині. З осені непідйомним тягарем для бердичівлян стане ще й сплата за опалення.

Свободівець, депутат Бердичівської міської ради та організатор акції Олексій Побережний виступає різко проти подібної антисоціальної політики команди Василя Мазура: «Міська влада працює проти інтересів громади, підвищуючи тарифи постійно. Тому вимоги наші – це скасування необґрунтованих тарифів, знаходження коштів для будівництва очисних споруд, бо якщо знайшов гроші на театр за 30 мільйонів - шукай 70 мільйонів на міські очисні споруди. За 16 років кричущої безгосподарності незмінного міського голови Бердичів став депресивним містом з високими корупційними ризиками і непридатний для комфортного проживання українців. Потрібні термінові зміни підходів в управлінні містом».

Міський голова Василь Мазур до протестувальників не вийшов - терміново поїхав у відрядження до столиці. Проте, коли націоналісти прийшли в кабінет його заступника, той не наважився відмовляти людям, а тому, йому близько години на площі довелось відповідати на питання обуреної громади.

Всі хто готовий відстоювати власні права, запрошуються на сесію Бердичівської міської ради 28-го серпня о 10-ій годині.

   
   
   


Ваш IP:44.200.171.156
   
@Mail.ru.