Олексій Побережний вимагає перевірити чиновників на «зацікавленість» у транспортних проблемах Бердичева

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 01 березня 2017, 22:18
Автор: Прес-служба фракції ВО "Свобода" в Бердичівській міській раді
Перегляди: 1469

Бердичів стоїть на порозі транспортного колапсу в питанні громадських перевезень. Комунальний автопарк давно «передали» в приватні руки, а ті людей возять аби як.

 

Депутат-свободівець Олексій Побережний ініціював ще на початку каденції розгляд питання щодо систематичних порушень перевізниками графіків руху маршруток. Часто містяни взагалі позбавлені можливості дістатися на роботу з віддалених від центру міста мікрорайонів. Інші депутати також почали активно готувати подібні звернення, тому що проблема нагальна і спільна.

Натомість, протягом більше ніж року, чиновники готують нікчемні відписки, а проблема не вирішується.  

Внаслідок порушення умов перевезення населення в громадському транспорті свободівець просить провести внутрішнє розслідування щодо ефективності, вмотивованості і зацікавленості працівників виконавчого комітету Бердичівської міської ради, які відповідають за вирішення цього питання.

Олексій Побережний впевнений, що варто в такому випадку ставити питання відповідності самих службовців: «Сьогодні ми бачимо, що проблема системна і породжена вона недолугими чиновниками. Тут може бути багато причин, можливо хтось з працівників виконкому ґрунтовно зацікавлений в такому стані речей, можливо комусь не вистачає мотивації навести лад, але міський голова має визначитись або він покриває несумлінних перевізників, або має визнати некомпетентність своєї команди в цьому питанні. Ситуація коли кілька тисяч бердичівлян щодня не мають змоги на території свого рідного міста дістатися до роботи не прийнятна і має бути вирішена».

Крім того, Олексій Побережний вимагає застосування жорстких санкцій проти порушників.

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.168.16
   
@Mail.ru.