Олег Осуховський: Апетити олігархів зростають - перелік держпідприємств на приватизацію розширюється

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 09 вересня 2016, 11:13
Автор: Прес-служба ВО "Свобода"
Перегляди: 1380

Влада розширює перелік державних підприємств, які планують виставити на продаж, щоб олігархи могли нажитися на цих оборудках. Про це заявив народний депутат України від ВО "Свобода", член антикорупційного комітету Олег Осуховський 7 вересня 2016 року в етері радіо "Ера FM".

 

"Влада проштовхує рішення про приватизацію державних підприємств, серед яких є стратегічно важливі, які можуть і повинні наповнювати бюджет, розвивати економіку. Наприклад, у переліку на приватизацію нафтопровід "Дружба", аеропорт "Бориспіль", "Укрпошта" та инші. Нещодавно уряд видав постанову, за якою планується виставити на продаж "Артемсіль", "Укрспирт", судноремонтні заводи. Від такої приватизації держава втратить контроль над стратегічними підприємствами та багатомільярдні надходження до державного бюджету. Насправді потрібно лише призначити нормальний менеджмент і не давати красти. Але влада з олігархами хоче під час війни за безцінь розпродати ці підприємства й нажитися на цьому", - наголосив народний депутат.

Олег Осуховський нагадав, що ВО "Свобода" вимагає від влади відмовитися від приватизації прибуткових та стратегічно важливих державних підприємств і виступає за повернення в державну власність стратегічних підприємств (виробників електричної і теплової енергії, обленерго, облгазів, водоканалів) та незаконно приватизованих підприємств (зокрема, енергогенеруючих компаній, "Укртелекому").

Прес-служба ВО "Свобода"

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.