Бердичівляни відзначили День народження Степана Бандери смолоскипним маршем ВІДЕО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Неділя, 03 січня 2016, 08:03
Автор: Прес-служба Бердичівської організації ВО «СВОБОДА»
Перегляди: 2135

1 січня 2016 року бердичівські свободівці провели традиційний, вже вчетверте, смолоскипний марш із нагоди 107-ї річниці від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів, героя України Степана Бандери.

Близько півсотні активістів зі смолоскипами та червоно-чорними прапорами зібралися біля палацу культури імені Олексія Шабельника та рушили вулицею Європейською до пам'ятника Тарасові Шевченку. З десяток небайдужих містян приєдналися до маршу націоналістів під час ходи.

 

Голова Бердичівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Побережний відзначив важливість щорічного заходу особливо для цього міста: «Марш до Дня народження Степана Бандери цього року проводиться по всій Україні. Особливо приємно, що велелюдні заходи не лише у столиці, а й на сході, і півдні нашої держави. Всюди, де пів століття тому діяли організації ОУН, націоналісти сьогодні відновили свій терен. Степан Бандера є прикладом для усіх і є тим стягом боротьби, який єднає усіх патріотів. Він є дзеркалом, в якому кожен бачить себе. Для мене дуже важливо, що Бердичів попри усі міфи про місто чотирьох культур постійно доводить головну істину – це в першу чергу українське патріотичне місто, яке славить українських героїв».

Пропонуємо ознайомитися з життєвим шляхом та політичною діяльністю провідника революційної ОУН Степана Бандери на шпальтах "Історичної Правди".  Читайте матеріали під тегом "Бандера" -http://goo.gl/Lv1nCO

Відео: Наталка Зоз
Монтаж: Олексій Побережний

Прес-служба Бердичівської міської організації ВО «Свобода»

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.