В Бердичеві знову з’явились агітаційні намети ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Неділя, 06 грудня 2015, 19:50
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 2312

6 грудня, в неділю, біля міського ринку було встановлено агітаційний намет Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Незалежний інформаційний ресурс міста Бердичів СІТІ вирішив поцікавитися з чим це пов’язано і чи не наближаються чергові вибори.


Ще з далеку біля автобусної зупинки високо здіймається партійний прапор над наметом. Там ми зустріли активістів місцевої націоналістичної організації. Цікаво, що всі присутні – кандидати в депутати Бердичівської міської ради на минулих виборах і… двоє новообраних депутатів Анатолій Кривушин та Олексій Побережний. Всі усміхнені та радо спілкуються з містянами. До намету підходять люди переважно старшого віку, цікавляться чим закінчиться судова тяганина між Василем Мазуром та обраним депутатами секретарем міської ради Володимиром Пономарчуком, запитують коли завершиться безлад в місті, просять щоб молодь швидше приходила до влади.

Запитуємо в місцевих свободівців за що агітують, адже вибори тільки завершились.

- ВО Свобода – це єдина політична партія в місті Бердичеві, яка спілкується з громадою незалежно від того скоро вибори чи ні. Для нас важлива думка бердичівлян, ми ж у свою чергу доносимо позицію партії з усіх питань. Ми не маємо олігархів чи бізнесменів, ми не маємо телеканалів, а партійна газета і безпосереднє спілкування – це наш головний інструмент комунікації з громадою, - відповідає лідер бердичівських свободівців Олексій Побережний.

- Тобто це не перед виборами?

- Ми завжди готові до виборів (усміхається). Свобода – це ідеологічна політична сила. З часу реєстрації осередку в Бердичеві ми завжди працювали саме через безпосереднє спілкування з містянами. Чи в суботу, чи в неділю ми не відпочиваємо, а йдемо до людей. В нашому наметі ніколи не було заробітчан. Наприклад, сьогодні, тут всі, хто були ще вчора кандидатами в депутати міської ради. За цю послідовність нас і підтримують виборці.

- Чи задоволені результатом осінніх перегонів?

- Вперше свободівці в Бердичеві потрапили до представницького органу влади. Вперше, на території міста ми нарешті можемо діяти як політична партія. Адже до цього всі були просто громадськими активістами. Це дуже обмежувало в діях. Тепер вийшли на новий рівень – це безумовно позитив. Звісно, багато гідних свободівців не стали депутатами, місто від цього однозначно втратило. Проте, просто нам ніколи не було. Так завжди, коли відстоюєш інтереси бердичівлян, а не використовуєш владу тільки заради власних інтересів. Новий склад ради вже показав, що може працювати на громаду, а не царя. Боротьба триває! Разом – сила, а отже все буде гаразд…

Дякуємо за відповіді на питання, відходимо і для себе відзначаємо, що депутатів у наметі політичної партії, які б буденно та звичайно спілкуються зі своїми виборцями в нашому місті ще не було.

Можливо й дійсно нові депутати в Бердичівській міській раді принаймні зможуть відкрити всі процеси, які завжди були закриті від ока простих бердичівлян.

 

 

   
   
   


Ваш IP:3.230.152.133
   
@Mail.ru.