Олексій Побережний: Бердичівська «Свобода» може завести всіх своїх кандидатів у міську раду ФОТО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: Середа, 07 жовтня 2015, 10:40
Автор: Олесь Небайдужий
Перегляди: 1877

Лідер бердичівських свободівців Олексій Побережний розповів про кандидатів, програму розвитку міста та що змінить ВО «Свобода» здобувши перемогу на виборах


- Сьогодні дуже складне становище в країні. Чи зможе ВО «Свобода» змінити ситуацію?
Звісно, що так. «Свобода» – це випробувана альтернатива як силам реваншу, так і сьогоднішній олігархічній владі.  Виборець повинен розуміти, що підтримавши на цих виборах будь-який з політичних проектів нинішньої правлячої коаліції, він підтримує її теперішню мародерську політику і дає владі карт-бланш на продовження таких дій:

- подальше зростання тарифів на комунальні послуги та підвищення цін на товари першої необхідності;

- корупція на всіх шаблях влади;

- панування олігархів у політиці та економіці України;

- саботаж люстрації посібників режиму Януковича;

- розпродаж прибуткового та стратегічного державного майна та землі;

- подальша здача національних інтересів та українських територій на догоду Путіну та "ДНР-ЛНР";

- повзучу русифікацію та витиснення української мови з усіх сфер життя.

Підтримка сил реваншу – так званої «опозиції», яка сьогодні, насправді, вже є учасником ширки "БПП-НФ-ОБ", розвертає Україну назад, в дрімуче минуле і в ярмо Москви.

"Нові обличчя", якими вчора «купували електорат» виявилися дешевими китайськими підробками. І в цьому виборець вже мав змогу гірко переконатися на парламентських виборах.

Ну що, покращилася Верховна Рада без фракції «Свободи»? Хтось хоче повторити експеримент ще й у місцевих радах?

Основна наша мета походу в політику була є і залишається незмінною. Це могутня українська держава, побудована на засадах соціальної і національної справедливості, яка стане не просто географічним, а й геополітичним центром Європи.

- Чому в Бердичеві Свобода висунула тільки сім кандидатів?
Тому що діюча виборча система дозволяє формально не покриваючи усі округи обирати дійсно невелику, але монолітну, згуртовану та дисципліновану команду депутатів. Кожен голос за Свободу в місті Бердичеві на всіх виборчих дільницях йде в спільний кошик результату. Саме тому, не важливо чи є на окрузі кандидат від ВО Свобода чи в бюлетені зазначена тільки партія і перший номер – це голос за всіх наших кандидатів. Кожен кандидат-свободівець пройшов довгий шлях Революції Гідності і відстоювання інтересів бердичівської громади. Ми не сприймаємо тактики, якою пішли більшість наших політичних опонентів, висуваючи або кого лише заради того, щоб покрити усі округи. Цей шлях утопічний і по факту є обманом виборців. Саме тому весь свободівський список кандидатів сьогодні – це гідні депутати завтра. І Бердичівська Свобода може завести всіх своїх кандидатів у міську раду.

- Звідки така впевненість в результаті?

Перша причина це те, що бердичівляни знають - Всеукраїнське об’єднання «Свобода» єдина політична сила, яка завжди відстоює інтереси української нації, ми послідовні, а отже прогнозовані. Наші виборці знають, що від нас очікувати. Більше того, ми не виникли за рік чи два до виборів, нам як політичній силі практично стільки, скільки й відновленій українській незалежності.
Друга причина - нашими кандидатами є прості бердичівляни, які кожен на своєму місці вже має цілий багаж особистих досягнень. Вони розвивають наше місто часто без коштів, найчастіше всупереч владі, а не завдяки їй. Бути кандидатом від Свободи дуже не легко, адже тоді перед тобою автоматично закриваються дуже багато дверей в цій диктаторській системі, яка збудована в місті Бердичеві. Наші виборці це відчувають і тому так активно підтримують нас, бо Бердичівська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - це фактично єдина надія на розвиток нашого міста.
- Кого делегувала Бердичівська Свобода кандидатами в Житомирську обласну раду?

Я лише назву лише трьох людей – Василь Клюба, Олесь Костюк, Олександр Городецький. Це наші партійці, побратими, які пройшли війну з московським окупантом. Люди, які ще задовго до Революції Гідності долучилися до нашої організації і пройшли весь тернистий шлях разом з Україною, в перших лавах. Коли я бачу як перед виборами політпроекти-односезонки «накачують» свої списки героями війни, щоб на їхньому авторитеті пролізти у владу, а потім зрадити довіру цих щирих та мужніх вояків – це ницо. Принципово іншим шляхом йдемо ми. Адже Свободі не потрібно нікого шукати, наше членство – це кращі з кращих. Наші побратими були з нами і до війни, і до революції. Також по виборчих округах у місті балотуються Ольга Матвійчук, Олена Рикаль і я.

- З якою Програмою йдете на вибори?

Головна проблема Бердичева в тому, що місто не має стратегії розвитку, труби гниють і проривають в одному й тому ж місці, асфальт кладуть і перекопують кілька разів на рік – як наслідок повний театр абсурду в якому змушені жити бердичівляни. Ми в першу чергу визначили головні напрямки: якість води (бо це здоров’я людини), нові робочі місця (бо це добробут бердичівлян) і патріотизм (бо це згуртованість громади, наша спільна сила як громади). Вирішення цих проблем є можливим. Так, для цього необхідна активна допомога і участь самих бердичівлян. Кожен має чітко розуміти, ніякий хороший дядько не прийде і за вас все не зробить. А той хто вам це пообіцяє, насправді просто хоче, щоб його обрали і не контролювали, а він в цей час роздерибанить ще більше комунальної власності.
Програма розвитку Бердичева – це детальне та комплексне напрацювання, яке охоплює і питання прозорості та доступності рішень влади, і зменшення необґрунтовано завищених комунальних тарифів, і залучення інвестицій для створення сотень робочих місць, і розвиток туризму і багато інших надзвичайно важливих позицій. Тому реалізація свободівської Програми розвитку міста Бердичева потребує не лише підтримки в день виборів 25 жовтня, а й особистої участі кожного після них. В результаті ми відновимо статус всесвітньовідомого міста з позитивним іміджем і найголовніше, Бердичів стане комфортним для життя самих його мешканців.
Всі позиції Бердичівської Програми розвитку міста Бердичева прямо виходять з Програми захисту українців Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Ми не вигадуємо велосипед. Програмові засади ВО «Свобода» мають просто бути реалізовані на місцевому рівні

- Ви йдете кандидатом на посаду міського голови Бердичева, хто йде з вами у міську раду?

Бердичівська «Свобода» висунула без сумніву найкращий список кандидатів. Хіба є в нашому місті більш гідні люди твого голосу?

Ольга Матвійчук знає державну службу зсередини, працювала в Управлінні праці та соціального захисту населення в Бердичеві і завідувачем сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Деснянської районної державної адміністрації в місті Києві. Саме вона керувала свободівською робочою групою з ЖКГ, яка добилася зниження необґрунтовано завищених тарифів на вивезення сміття. Завдяки відстоюванню інтересів громади, бердичівським свободівцям вдалося зекономити в кишенях бердичівлян більше двох мільйонів гривень в період з 2013 по 2014 роки.

Олексій Тростянський, громадський активіст, який неодноразово виявляв безглузде витрачання коштів з міського бюджету на дитячі майданчики, велодоріжки. Піднімав питання жахливого стану віддалених районів міста та бердичівських маршруток, коли якість не відповідає ціні. Крім того, Олексій є постійним донором крові та членом Національної спілки журналістів України.

Олена Рикаль, підприємець в кафе «Меланж», яке цього року здобуло золоту табличку відомої телевізійної програми «Ревізор».

Анатолій Кривушин, спортсмен, який свого часу заносив в Бердичів олімпійський вогонь і електрик, який своїми руками провів проводку на таких бюджетоутворюючих підприємствах як «Комсомолець», «Прогрес», «Молокозавод» та навіть Київський авіаційний завод. Сьогодні, пенсіонер і громадський активіст.

Наталка Зоз, студентка. З першого дня Революції Гідності була на Майдані. ЇЇ знання з медицини вже тоді ставали в нагоді бердичівським свободівцям. Наталія Зоз щороку бере активну участь в організації «Мегамаршу у вишиванках» в Бердичеві. В 2014 році організатор – Дня Соборності та Маршу до Дня народження Степана Бандери. Тренер з медичної підготовки спортивно-патріотичного клубу «СіЧ», а з останнього часу фотокореспондент газети «Свобода». 

Юрій Коломієць, військовий пенсіонер. Все життя віддав захисту кордону, тепер стоїть на захисті інтересів бердичівської громади. Член козацької організації.

І кожен з нас готовий гідно представляти інтереси бердичівлян в міській раді.

- Ну що ж тоді лишається Вам побажати перемоги!

Дякую. Ми на СВОїй БОгом ДАній землі, а тому переможемо!

   
   
   


Ваш IP:35.172.111.47
   
@Mail.ru.