Кому закон не писаний. Колишні регіонали будь-якою ціною хочуть повернути владу в Бердичівському районі ВІДЕО

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 02 жовтня 2015, 13:33
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 1377

Попри порушення процедури висування кандидатів у депутати Бердичівською партією "Опозиційний Блок" районна виборча комісія 1 жовтня зареєструвала їх для участі у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Активісти та журналісти ще 21 вересня 2015 року повідомили виборчу комісію колективною заявою про непроведення в зазначеному місці та у відповідний час конференції колишніми регіоналами.

 

Попри явні порушення Закону України "Про місцеві вибори..." виборча комісія наче за руку веде Опозиційний Блок до влади  в Бердичівському районі

Порушення процедури було зафіксоване й численними представниками ЗМІ, зокрема РІО Бердичів пише:
«Найцікавіше виглядає історія з партійною конференцією «Опозиційного блоку». Попередньо, вони повідомили про її проведення в понеділок з самого ранку – о 10.00 за адресою вул. Житомирська, 46. Але коли туди підтягнулись активісти «Свободи», нікого там не побачили. Потім в окружну комісію представники «Оппоблоку» принесли інше повідомлення, але без вказаного часу».

Подібна ситуація відбулась і в місті. Колишні регіонали, а тепер міський Опозиційний блок не пустив на свою конференцію представника від громадської організації ОПОРА.

Нагадаємо, 22 вересня в Бердичеві відбулись збори міської організації політичної партії «Опозиційний блок». Журналіста всеукраїнського видання «Точка Опори» на засідання не пустили, аргументуючи тим, що там вже присутні ЗМІ і організатори бояться провокацій.

Про час та місце зборів журналісту повідомили в міській ТВК. Засідання мало розпочатись о 15.00 год. Голова зборів одіозна регіоналка Лариса Фещук запевняє, що її не попередили про прихід журналіста «Точки Опори».
Відповідно до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» підпункт 2 частини другої ст.26 – «журналіст має право відвідувати державні органи влади, органи місцевого і регіонального самоврядування, а також підприємства, установи та організації та бути прийнятим їх посадовими особами, а також підприємства, установи та організації та бути прийнятим їх посадовими особами» та відповіднопідпункт 3 частини другої цієї ж статті журналіст має право -  «відкрито здійснювати записи, в тому числі із застосуванням будь – яких технічних засобів, за винятком випадків, передбаченим законом».

Кримінальний кодекс України, ст.171 п.1 визначає покаранняза умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів – «штраф до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років».

Про цей випадок нахабного порушення українського законодавства з боку місцевих представників Опозиційного Блоку в місті Бердичеві повідомляє ОПОРА.

Попри численне представництво різних політичних партій у районній виборчій комісії, здорового глузду їм не вистачило. Саме тому, Бердичівська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звернеться з цього приводу до суду, щоб припинити практику подвійних стандартів районної виборчої комісії та зупинити порушення законів України колишніми регіоналами.

Відео: Наталка Зоз

   
   
   


Ваш IP:35.172.164.32
   
@Mail.ru.