Що зробив Орлюк для дерашизації Бердичева? Депутатський запит Олексія Побережного

Категорія: ВО "Свобода"
Опубліковано: П'ятниця, 13 січня 2023, 07:26
Автор: Олексій Побережний
Перегляди: 14066

Бездіяльність Орлюка та його чиновників з питань захисту національних інтересів України в Бердичеві просто вражає! Розуміючи, неспроможність ідей та пропозицій у цих людей, за весь час вторгнення окупантів, почав діяти. Ще пів року тому я підготував готові проекти рішень та розпоряджень, але вони і це не годні прийняти.

 

В Бердичеві досі не заборонені московські попи. При тому, що в славному місті Конотопі, який знаходиться дуже близько до московського кордону і який був кілька тижнів в облозі окупантів там вже це впроваджено. Міський голова взяв на себе відповідальність і вирішив цю проблему раз назавжди. Сергій Орлюк чого чи кого чекає?

Вже багато міст заборонили публічне виконання російських пісень. Адже це лише протидія мові окупанта, це ще й сприяння українським митцям, які працюють на утвердження бойового духу та перемоги України. Відповідні рішення прийняті виконкомами в багатьох містах України.

В Бердичеві досі не завершено декомунізацію вулиць. Українці ще й нині змушені ходити дорогами, які названі Іменами катів Чкалова та гєнєрала Лєсєлідзе. Вдумайтесь! В нашому місті навіть відновили дошку Ватутіну за кошти міського бюджету. Заявлена дерашизація і проведення опитувань залишилися лише традиційним пустопорожніми словами на практиці.

Маркування російських товарів в магазинах було ініційовано ще у 2014-ому році (дві депутатські каденці тому!!!), моїм колегою Олександром Кухарчуком. Тоді мазурята традиційно заговорили все і це досі не втілено в життя.

Всі відповідні проекти рішень мною подані на розгляд міського голови на, що у відповідь отримав нікчемні відписки.

Тепер мене цікавить, що взагалі зробила команда Сергія Орлюка в питанні протидії ідей русскава міра та звільнення Бердичева від слідів російської окупації? Я ціную не слова та фото на офіційному сайті та у Фейсбук, мене завжди цікавив конструктивний підхід і реальні справи.

Це не пустопорожні пропозиції - це стратегія української перемоги в місті Бердичеві.

 

 

 

   
   
   


Ваш IP:44.200.112.172
   
@Mail.ru.